0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Brazil
Brasileiro Serie D
Galvez EC AC
۳
۱
Ji-Parana FC RO
Finished
۰۰:۰۰
Floresta EC CE
-
-
Salgueiro PE
Cancelled
۰۰:۳۰
Ferroviaria SP
-
-
Bangu AC RJ
Cancelled
۰۰:۳۰
Bare EC RR
۰
۱
SE Juventude MA
Finished
۰۱:۳۰
AD Bahia de Feira BA
-
-
Gama DF
Cancelled
۰۱:۳۰
Joinville EC SC
۲
۱
AD Sao Caetano SP
Finished
۰۲:۳۰
America FC RN
۴
۱
Atletico Cajazeirense PB
Finished
۰۲:۳۰
Nacional Fast Clube AM
۱
۰
Atletico Acreano AC
Finished
۰۳:۳۰
AA Portuguesa RJ
۲
۱
Cascavel PR
Finished
۲۱:۳۰
Vitoria FC ES
۱
۲
Goiania EC GO
Finished
۲۱:۳۰
Gremio Novorizontino SP
۱
۱
SER Caxias do Sul
Finished
۲۱:۳۰
ACD Potiguar RN
۲
۲
AO Itabaiana SE
Finished
۲۱:۳۰
Afogados Ingazeira PE
۲
۲
Guarany SC CE
Finished
۲۲:۰۰
Moto Clube MA
۲
۰
Santos FC AP
Finished
۲۲:۰۰
CN Marcilio Dias SC
۱
۱
EC Sao Luiz RS
Finished
۲۳:۳۰
Finland
Veikkausliiga
HIFK
۱
۰
Rovaniemen Palloseura
Finished
۱۸:۳۰
FC Inter Turku
۳
۰
Turun Palloseura
Finished
۱۹:۰۰
Seinajoen JK
۱
۳
Tampereen Ilves
Finished
۱۹:۰۰
Kuopion Palloseura
۲
۳
FC Haka Valkeakoski
Finished
۱۹:۰۰
FC Honka
۲
۱
FC Lahti
Finished
۲۱:۳۰
Bulgaria
Bulgarian Cup
FC Chernomorets Balchik
۱
۰
FK Septemvri Sofia
Finished
۱۵:۳۰
Nadezhda Dobroslavci
۰
۲
POFC Botev Vratsa
Finished
۱۵:۳۰
Oborishte Panagyurishte
۰
۴
Botev Plovdiv
Finished
۱۵:۳۰
Slovenia
Slovenia Cup
NK Drava Ptuj
-
-
NS Mura
Cancelled
۱۵:۳۰
Saudi Arabia
Saudi Prof. League
Abha Club
۱
۱
AL Hilal (KSA)
Finished
۱۶:۱۰
AL Taawoun FC
۱
۰
AL Nassr FC
Finished
۱۸:۳۵
AL Ahli Saudi FC
۱
۰
AL Wehda FC
Finished
۲۰:۲۵
Russia
Moscow Championship
Torpedo-M
-
-
Ssh-4 Legion
Cancelled
۱۶:۳۰
Trudovye Reservy-2
-
-
Rodina-M
Cancelled
۱۶:۳۰
Kuntsevo
-
-
Boradigyakh Moskva
Cancelled
۱۷:۳۰
Tsentavr Moscow
-
-
Rodina-M
Cancelled
۱۸:۳۰
Tanzania
Premier League
Tanzania Prisons
۱
۰
Simba SC
Finished
۱۶:۳۰
Electronic Leagues
Esports Battle - Champions League B
Manchester City FC (Flewless_Phoenix)
-
-
Chelsea FC (Taka)
Cancelled
۱۷:۳۰
FC Inter Milan (Fearggwp)
-
-
Atletico Madrid (Blackstar98)
Cancelled
۱۷:۳۰
Atletico Madrid (Blackstar98)
-
-
Borussia Dortmund (Xshilito)
Cancelled
۱۷:۴۲
Chelsea FC (Taka)
-
-
FC Inter Milan (Fearggwp)
Cancelled
۱۷:۴۲
Borussia Dortmund (Xshilito)
-
-
Chelsea FC (Taka)
Cancelled
۱۷:۵۴
FC Inter Milan (Fearggwp)
-
-
Manchester City FC (Flewless_Phoenix)
Cancelled
۱۷:۵۴
Chelsea FC (Taka)
-
-
Atletico Madrid (Blackstar98)
Cancelled
۱۸:۰۶
Manchester City FC (Flewless_Phoenix)
-
-
Borussia Dortmund (Xshilito)
Cancelled
۱۸:۰۶
Atletico Madrid (Blackstar98)
-
-
Manchester City FC (Flewless_Phoenix)
Cancelled
۱۸:۱۸
Borussia Dortmund (Xshilito)
-
-
FC Inter Milan (Fearggwp)
Cancelled
۱۸:۱۸
Atletico Madrid (Blackstar98)
-
-
FC Inter Milan (Fearggwp)
Cancelled
۱۸:۳۰
Chelsea FC (Taka)
-
-
Manchester City FC (Flewless_Phoenix)
Cancelled
۱۸:۳۰
FC Inter Milan (Fearggwp)
-
-
Chelsea FC (Taka)
Cancelled
۱۸:۴۲
Borussia Dortmund (Xshilito)
-
-
Atletico Madrid (Blackstar98)
Cancelled
۱۸:۴۲
Manchester City FC (Flewless_Phoenix)
-
-
FC Inter Milan (Fearggwp)
Cancelled
۱۸:۵۴
Chelsea FC (Taka)
-
-
Borussia Dortmund (Xshilito)
Cancelled
۱۸:۵۴
Atletico Madrid (Blackstar98)
-
-
Chelsea FC (Taka)
Cancelled
۱۹:۰۶
Borussia Dortmund (Xshilito)
-
-
Manchester City FC (Flewless_Phoenix)
Cancelled
۱۹:۰۶
FC Inter Milan (Fearggwp)
-
-
Borussia Dortmund (Xshilito)
Cancelled
۱۹:۱۸
Manchester City FC (Flewless_Phoenix)
-
-
Atletico Madrid (Blackstar98)
Cancelled
۱۹:۱۸
Russia
Saint-Petersburg U21 Championship
Sdyushor Zenit St. Petersburg
-
-
SSH Petrogradskogo Rayona Dinamo
Cancelled
۱۷:۳۰
United Arab Emirates
Arabian Gulf League
AL Ain FC
-
-
AL Dhafra SSC
Cancelled
۱۷:۳۰
Fujairah FC
۱
۳
FC Baniyas
Finished
۱۷:۴۵
Hatta SC
۲
۴
Al-Wasl FC
Finished
۱۷:۴۵
Sharjah FC
۲
۱
AL Wahda FC (UAE)
Finished
۲۰:۳۰
International
Womens Euro, Qualif.
Greece
۱
۰
Montenegro
Finished
۱۸:۰۰
Wales
-
-
Faroe Islands
Cancelled
۱۹:۰۰
Sweden
۷
۰
Latvia
Finished
۲۰:۱۵
Jordan
Jordan League
Shabab AL Ordun
۲
۲
Sahab SC
Finished
۱۸:۳۰
Italy
Serie C, Group A
Aurora Pro Patria 1919
-
-
AS Lucchese Libertas 1905
Cancelled
۱۹:۳۰
Como 1907
-
-
US Pergolettese 1932
Cancelled
۲۲:۰۰
Turkey
1. Lig
Tuzlaspor
۲
۰
Ankaraspor
Finished
۱۴:۰۰
Istanbulspor AS
۲
۲
Akhisar Bld Spor
Finished
۱۶:۳۰
Menemen Belediyespor
۲
۱
Bursaspor
Finished
۱۹:۳۰
Denmark
1st Division
Silkeborg IF
۱
۲
Viborg FF
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
Esiliiga
Parnu Jalgpalliklubi
۱
۱
Parnu JK Vaprus
Finished
۱۹:۳۰
International Clubs
UEFA Europa League
HNK Rijeka
۰
۱
Real Sociedad
Finished
۲۰:۲۵
KKS Lech Poznan
۲
۴
SL Benfica
Finished
۲۰:۲۵
SSC Napoli
۰
۱
AZ Alkmaar
Finished
۲۰:۲۵
Standard Liege
۰
۲
Glasgow Rangers
Finished
۲۰:۲۵
PFC CSKA Sofia
۰
۲
FC CFR 1907 Cluj
Finished
۲۰:۲۵
Hapoel Be`er Sheva FC
۳
۱
SK Slavia Prague
Finished
۲۰:۲۵
BSC Young Boys
۱
۲
AS Roma
Finished
۲۰:۲۵
PAOK Thessaloniki
۱
۱
AC Omonia Nicosia
Finished
۲۰:۲۵
PSV Eindhoven
۱
۲
Granada CF
Finished
۲۲:۳۰
GNK Dinamo Zagreb
۰
۰
Feyenoord Rotterdam
Finished
۲۲:۳۰
SK Rapid Wien
۱
۲
Arsenal FC
Finished
۲۲:۳۰
Celtic Glasgow
۱
۳
AC Milan
Finished
۲۲:۳۰
Dundalk FC
۱
۲
Molde FK
Finished
۲۲:۳۰
Villarreal CF
۵
۳
Sivasspor
Finished
۲۲:۳۰
FC Slovan Liberec
۱
۰
KAA Gent
Finished
۲۲:۳۰
AC Sparta Prague
۱
۴
LOSC Lille
Finished
۲۲:۳۰
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
۱
۲
Royal Antwerp FC
Finished
۲۲:۳۰
Maccabi Tel Aviv FC
۱
۰
Qarabag FK
Finished
۲۲:۳۰
TSG Hoffenheim
۲
۰
FK Crvena Zvezda
Finished
۲۲:۳۰
Leicester City FC
۳
۰
FC Zorya Lugansk
Finished
۲۲:۳۰
Wolfsberger AC
۱
۱
CSKA Moscow
Finished
۲۲:۳۰
Bayer Leverkusen
۶
۲
OGC Nice
Finished
۲۲:۳۰
SC Braga
۳
۰
AEK Athens
Finished
۲۲:۳۰
Tottenham Hotspur FC
۳
۰
LASK
Finished
۲۲:۳۰
Spain
LaLiga 2
CD Leganes
۱
۰
Real Zaragoza
Finished
۲۰:۳۰
Malaga CF
۱
۰
Sporting Gijon
Finished
۲۳:۰۰
RCD Mallorca
۰
۰
Albacete Balompie
Finished
۲۳:۳۰
Real Oviedo
۰
۰
Rayo Vallecano
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
U23 Brasileiro
EC Juventude RS U23
۰
۰
Vila Nova FC GO U23
Finished
۲۱:۳۰
SC Corinthians SP
۱
۳
Avai FC SC
Finished
۲۱:۳۰
Gremio FB Porto Alegrense RS
۳
۰
Parana Clube PR U23
Finished
۲۱:۳۰
Malta
First Division
Vittoriosa Stars
-
-
Zebbug Rangers FC
Cancelled
۲۱:۳۰
Egypt
Egypt Cup
Al Ittihad Al Sakandary
۲
۱
Al Mokawloon Al Arab
Finished
۲۱:۳۰
Italy
Serie C, Group C
Calcio Foggia
-
-
US Avellino 1912
Cancelled
۲۲:۱۵
Juve Stabia
-
-
Cavese 1919
Cancelled
۲۲:۱۵
Austria Amateur
Regionalliga Salzburg
SK Bischofshofen
-
-
SV Seekirchen
Cancelled
۲۳:۳۰
Sweden
Superettan
IK Brage
۰
۱
Ljungskile SK
Finished
۲۳:۳۰
Jonkopings Sodra IF
۱
۰
GAIS
Finished
۲۳:۳۰
Uzbekistan
PFL
PFK Mash AL Mubarek
۱
۲
FK Kokand 1912
Finished
۱۴:۳۰
FC Bunyodkor
۶
۲
FC Andijon
Finished
۱۶:۳۰
Electronic Leagues
Liga Pro
EZ1 Vamos EZ1D
-
-
Old Oldschool Xi
Cancelled
۱۳:۴۵
Brazil
Paulista, Women
SC Corinthians SP
۳
۱
Santos FC SP
Finished
۰۰:۳۰
CA Taboao Da Serra SP
-
-
Sao Paulo FC SP
Cancelled
۰۰:۳۰
USA
USL League One
South Georgia Tormenta FC
۴
۰
New England Revolution II
Finished
۰۲:۳۰
Forward Madison FC
۰
۱
North Texas SC
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Carioca, Serie B1
Duque de Caxias FC RJ
۰
۱
Sampaio Correa FE RJ
Finished
۰۰:۳۰
Nova Iguacu RJ
۲
۰
Goncalense FC RJ
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
U20 Copa do Brasil
Avai FC SC
-
-
SC Recife PE
Cancelled
۰۰:۳۰
Moto Club MA
-
-
CR Vasco da Gama RJ
Cancelled
۲۱:۳۰
Venezuela
Primera Division
Deportivo Lara
۰
۰
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۰:۳۰
Carabobo FC
۰
۰
Atletico Venezuela
Finished
۰۳:۳۰
Simulated Reality League
Copa Libertadores SRL
Racing Club Avellaneda SRL
-
-
Estudiantes de Merida SRL
Cancelled
۰۱:۳۰
Club Nacional de Football SRL
-
-
Alianza Lima SRL
Cancelled
۰۱:۳۰
CR Flamengo RJ SRL
-
-
CD Junior FC SRL
Cancelled
۰۴:۳۰
Club Bolivar SRL
-
-
Club Guarani SRL
Cancelled
۰۴:۳۰
Boca Juniors SRL
-
-
Caracas FC SRL
Cancelled
۱۹:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie B
Cuiaba Esporte Clube MT
۳
۳
Parana Clube PR
Finished
۰۱:۳۰
Sampaio Correa FC MA
۱
۳
AD Confianca SE
Finished
۰۱:۳۰
Mexico
Liga de Expansion MX, Apertura
Tlaxcala FC
۲
۱
Cimarrones de Sonora FC
Finished
۰۱:۳۰
CSD Dorados Sinaloa
۱
۱
CD Tapatio
Finished
۰۵:۳۵
Leones Negros UDEG
۰
۱
Cancun FC
Finished
۰۶:۳۰
Malta
Premier League
Valletta FC
-
-
Sirens FC
Cancelled
۰۱:۳۰
Ecuador
LigaPro Primera B
CA Porteno
-
-
Fuerza Amarilla SC
Cancelled
۰۱:۳۰
International Clubs
Copa Libertadores
Racing Club Avellaneda
۲
۱
Estudiantes de Merida
Finished
۰۱:۴۵
CR Flamengo RJ
۳
۱
CD Junior FC
Finished
۰۴:۰۰
Club Bolivar
۲
۳
Club Guarani
Finished
۰۴:۰۰
SE Palmeiras SP
۵
۰
CA Tigre
Finished
۰۴:۰۰
CSD Independiente del Valle
۲
۰
Barcelona SC
Finished
۰۴:۰۰
Club Nacional de Football
۲
۰
Alianza Lima
Finished
۰۴:۳۰
Colombia
Copa Colombia
CD La Equidad
۱
۲
Cucuta Deportivo FC
Finished
۰۲:۳۰
Boyaca Chico FC
-
-
CD Real San Andres
Cancelled
۰۴:۳۰
Envigado FC
۳
۰
CD Once Caldas
Finished
۰۷:۳۰
International Clubs
CONCACAF League
CA Independiente de La Chorrera
۲
۴
Antigua GFC
Finished
۰۳:۳۰
Turkey
Turkiye Kupasi
Agrispor 1970 SK
-
-
52 Orduspor FK
Cancelled
۱۳:۳۰
Erbaaspor
۰
۱
Yozgatspor 1959 FK
Finished
۱۳:۳۰
Buyuk. Tepecikspor
-
-
1877 Alemdag Spor
Cancelled
۱۴:۰۰
Karakopru Belediye SK
-
-
Osmaniyespor FK
Cancelled
۱۴:۰۰
Belediye Derincespor
۳
۰
Cankaya FK
Finished
۱۵:۳۰
Bucaspor
۰
۱
Somaspor
Finished
۱۹:۳۰
Chile
Primera Division
Union Espanola
۱
۰
Cobresal
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Cearense
Fortaleza EC CE
۱
۰
Ceara SC CE
Finished
۰۴:۰۰
Mexico
Copa MX
Club Tijuana de Caliente
۰
۱
CF Monterrey
Finished
۰۵:۳۶
Brazil
Brasileiro Serie A
CR Vasco da Gama RJ
۱
۲
SC Corinthians SP
Finished
۰۶:۳۰
Kazakhstan
Pervaya Liga
Sdyusshor 8 Astana
۲
۰
FK Shakhtar-Bulat Temirtau
Finished
۰۸:۳۰
FK Akzhaiyk Uralsk
-
-
Kairat-Zhastar
Cancelled
۱۵:۳۰
Electronic Leagues
GT G-26 League
Feyenord Rotterdam (Johnybegood)
-
-
Galatasaray (Nox)
Cancelled
۰۹:۳۰
Galatasaray (Nox)
-
-
Roma (Reaper)
Cancelled
۰۹:۳۰
Sporting Lissabon (Rafa)
-
-
Manchester United FC (Kasandra)
Cancelled
۰۹:۳۰
Manchester United FC (Kasandra)
-
-
PSV Eindhoven (Gorilla)
Cancelled
۰۹:۳۰
Roma (Reaper)
-
-
Sporting Lissabon (Rafa)
Cancelled
۰۹:۳۰
PSV Eindhoven (Gorilla)
-
-
Sporting Lissabon (Rafa)
Cancelled
۱۰:۳۰
Manchester United FC (Kasandra)
-
-
Galatasaray (Nox)
Cancelled
۱۰:۳۰
Galatasaray (Nox)
-
-
PSV Eindhoven (Gorilla)
Cancelled
۱۱:۳۰
Liverpool FC (Tanto)
-
-
PSV Eindhoven (Gorilla)
Cancelled
۱۲:۳۰
Real Madrid (Herculex)
-
-
Sporting Lissabon (Rafa)
Cancelled
۱۲:۳۰
Sporting Lissabon (Rafa)
-
-
Galatasaray (Nox)
Cancelled
۱۲:۳۰
PSV Eindhoven (Gorilla)
-
-
Real Madrid (Herculex)
Cancelled
۱۲:۳۰
Sporting Lissabon (Rafa)
-
-
Liverpool FC (Tanto)
Cancelled
۱۳:۳۰
SS Lazio (Cliff)
-
-
PSV Eindhoven (Gorilla)
Cancelled
۱۳:۳۰
PSV Eindhoven (Gorilla)
-
-
Paris Saint Germain (Kubrik)
Cancelled
۱۳:۳۰
Paris Saint Germain (Kubrik)
-
-
Sporting Lissabon (Rafa)
Cancelled
۱۳:۳۰
Liverpool FC (Tanto)
-
-
Galatasaray (Nox)
Cancelled
۱۳:۳۰
Galatasaray (Nox)
-
-
Real Madrid (Herculex)
Cancelled
۱۳:۳۰
PSV Eindhoven (Gorilla)
-
-
Roma (Reaper)
Cancelled
۱۴:۳۰
Galatasaray (Nox)
-
-
Paris Saint Germain (Kubrik)
Cancelled
۱۴:۳۰
Sporting Lissabon (Rafa)
-
-
SS Lazio (Cliff)
Cancelled
۱۴:۳۰
PSV Eindhoven (Gorilla)
-
-
Celtic Glasgow (Pantovits)
Cancelled
۱۴:۳۰
Sporting Lissabon (Rafa)
-
-
Olympique Lyonnais (Apollo)
Cancelled
۱۵:۳۰
Olympique Lyonnais (Apollo)
-
-
PSV Eindhoven (Gorilla)
Cancelled
۱۵:۳۰
PSV Eindhoven (Gorilla)
-
-
PAOK (Andre)
Cancelled
۱۵:۳۰
Celtic Glasgow (Pantovits)
-
-
Sporting Lissabon (Rafa)
Cancelled
۱۵:۳۰
SS Lazio (Cliff)
-
-
Galatasaray (Nox)
Cancelled
۱۵:۳۰
Galatasaray (Nox)
-
-
Celtic Glasgow (Pantovits)
Cancelled
۱۶:۳۰
Feyenord Rotterdam (Johnybegood)
-
-
PSV Eindhoven (Gorilla)
Cancelled
۱۶:۳۰
PAOK (Andre)
-
-
Sporting Lissabon (Rafa)
Cancelled
۱۶:۳۰
Olympique Lyonnais (Apollo)
-
-
Galatasaray (Nox)
Cancelled
۱۶:۳۰
Galatasaray (Nox)
-
-
PAOK (Andre)
Cancelled
۱۷:۳۰
Sporting Lissabon (Rafa)
-
-
Feyenord Rotterdam (Johnybegood)
Cancelled
۱۷:۳۰
China
Chinese Super League
Shijiazhuang Ever Bright FC
۰
۲
Dalian Professional FC
Finished
۱۱:۰۰
Beijing Guoan FC
۲
۱
Shandong Luneng
Finished
۱۵:۰۵
Kazakhstan
Premier League
FC Kaisar Kyzylorda
۲
۰
Shakhter Karagandy
Finished
۱۱:۳۰
FC Kairat Almaty
۳
۱
FK Kaspiy Aktau
Finished
۱۶:۳۰
Russia
Zone Sfd/Ncfd
Volgar-M
-
-
Vainakh Argun
Cancelled
۱۱:۳۰
Russia
PFL, West
Zenit Irkutsk
-
-
FC Chita
Cancelled
۱۲:۳۰
Russia
Saint Petersburg Higher League
Mashtekh
-
-
Zvezda St Petersburg
Cancelled
۲۳:۳۰