0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Clubs
UEFA Champions League, Group C
FC Shakhtar Donetsk
-
-
Manchester City
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
GNK Dinamo Zagreb
-
-
Atalanta Bergamasca Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
International Clubs
UEFA Champions League, Group A
Paris Saint Germain
-
-
Real Madrid
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Club Brugge
-
-
Galatasaray
inprogress
۲۱:۲۵
International Clubs
UEFA Champions League, Group D
Atletico Madrid
-
-
Juventus Turin
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Bayer 04 Leverkusen
-
-
FC Lokomotiv Moscow
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
International Clubs
UEFA Champions League, Group B
Olympiacos Piraeus
-
-
Tottenham Hotspur
inprogress
۲۱:۲۵
FC Bayern Munich
-
-
FK Crvena Zvezda
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
International Clubs
AFC Champions League, Knockout stage
Kashima Antlers
۱
۱
Guangzhou Evergrande
Finished
۱۴:۳۰
International Youth
UEFA Youth League, Group B
FC Bayern Munich
۰
۰
FK Crvena Zvezda
Finished
۱۸:۳۰
Olympiacos Piraeus
۱
۱
Tottenham Hotspur
Finished
۱۶:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
FH Hafnarfjordur
-
-
IBV Vestmannaeyjar
inprogress
۲۱:۱۵
Fylkir Reykjavik
-
-
Vikingur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Singapore
لیگ برتر
Albirex Niigata Singapore FC
۲
۰
Balestier Khalsa FC
Finished
۱۶:۱۵
Home United FC
۰
۳
Young Lions FC
Finished
۱۶:۱۵
Geylang International FC
۴
۳
Warriors FC
Finished
۱۶:۱۵
Brunei Dpmm FC
۰
۱
Tampines Rovers FC
Finished
۱۶:۴۵
International Youth
UEFA Youth League, Group A
Paris Saint Germain
۱
۲
Real Madrid
Finished
۱۸:۳۰
Club Brugge
۳
۲
Galatasaray
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie B
Vila Nova FC GO
۰
۲
Botafogo FC SP
Finished
۰۲:۴۵
EC Sao Bento SP
۲
۰
EC Vitoria BA
Finished
۰۵:۰۰
Norway
1st Division
Sandefjord Fotball
۲
۰
Stroemmen IF
Finished
۲۰:۳۰
Aalesunds FK
۲
۱
Kfum Oslo
Finished
۲۰:۳۰
Raufoss Fotball
-
-
Hamarkameratene
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ullensaker/Kisa
۱
۰
Jerv FK
Finished
۲۰:۳۰
Tromsdalen Uil
۱
۴
Sandnes Ulf
Finished
۱۷:۳۰
IK Start
۲
۰
Nest Sotra
Finished
۲۰:۳۰
Skeid Fotball
۲
۲
Sogndal IL
Finished
۲۰:۳۰
Notodden FK
۲
۰
Kongsvinger IL Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Costa Rica
Primera Division, Apertura
LD Alajuelense
۲
۱
Limon FC
بازی شروع نشده است
۰۶:۳۰
AD Municipal Grecia
-
-
CS Herediano
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
International Youth
UEFA Youth League, Group D
Atletico Madrid
۰
۴
Juventus Torino
Finished
۱۶:۳۰
Bayer 04 Leverkusen
۲
۲
Locomotiv Moscow
Finished
۱۶:۳۰
Slovakia
Superliga
FC Spartak Trnava
۰
۰
FK Senica
Finished
۲۰:۳۰
Spain
LaLiga 2
SD Huesca
-
-
Albacete Balompie
inprogress
۲۱:۳۰
RC Deportivo La Coruna
-
-
CD Numancia
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CD Lugo
-
-
SD Ponferradina
inprogress
۲۱:۳۰
Fuenlabrada CF
-
-
Real Zaragoza
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Korea Republic
K-League 2
Gwangju FC
۱
۰
Bucheon FC 1995
Finished
۱۵:۰۰
Asan Mugunghwa FC
۱
۱
Ansan Greeners FC
Finished
۱۵:۳۰
FC Anyang
۰
۲
Suwon FC
Finished
۱۵:۰۰
Japan
Emperor Cup
V-Varen Nagasaki
۲
۱
Vegalta Sendai
Finished
۱۴:۳۰
Vissel Kobe
۳
۲
Kawasaki Frontale
Finished
۱۴:۳۰
Sagan Tosu
۴
۲
Cerezo Osaka
Finished
۱۴:۳۰
Ventforet Kofu
۱
۱
Hosei Football Lab
Finished
۱۴:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۱
۱
Oita Trinita
Finished
۱۴:۳۰
Jubilo Iwata
۱
۱
Shimizu S-Pulse
Finished
۱۴:۳۰
Estonia
Premium Liiga
Maardu Linnameeskond
۲
۴
Paide Linnameeskond
Finished
۲۰:۳۰
JK Narva Trans
۳
۲
Tartu JK Tammeka
Finished
۲۰:۳۰
FC Flora Tallinn
۲
۱
FCI Levadia Tallinn
Finished
۲۱:۰۰
Czech Republic
1. Liga
FK Teplice
۲
۰
FK Mlada Boleslav
Finished
۲۰:۳۰
Korea Republic
FA Cup
Hwaseong FC
۱
۰
Suwon Samsung Blue Wings
Finished
۱۴:۳۰
Daejeon Korail FC
۱
۱
Sangju Sangmu Phoenix
Finished
۱۴:۳۰
Indonesia
Liga 1
Pusamania Borneo FC
۲
۱
Madura United
Finished
۱۳:۰۰
Persib Bandung
۱
۱
Semen Padang FC
Finished
۱۶:۰۰
Barito Putera
۱
۴
Bhayangkara FC
Finished
۱۳:۰۰
USA
USL, Championship
Nashville SC
۱
۰
Birmingham Legion FC
Finished
۰۴:۳۰
Tacoma Defiance
۱
۴
Real Monarchs Slc
Finished
۰۶:۳۰
International Youth
UEFA Youth League, Group C
GNK Dinamo Zagreb
۱
۰
Atalanta Bergamo
Finished
۱۷:۳۰
FC Shakhtar Donetsk
۱
۳
Manchester City
Finished
۱۴:۳۰
Indonesia
Liga 2
Persis Solo
۰
۰
Madura FC
Finished
۱۳:۰۰
Philippines
Philippines Football League
Mendiola Fc
۰
۰
Stallion FC
Finished
۱۲:۳۰
Kaya Fc-iloilo
۰
۲
Ceres-Negros FC
Finished
۱۲:۰۰
USA
National Womens Soccer League
North Carolina Courage
۱
۰
Houston Dash
Finished
۰۴:۰۰
Colombia
Primera A, Clausura
AD Cali
۰
۱
CD Alianza Petrolera
Finished
۰۵:۰۰
Hungary
U19 League
Ferencvarosi Tc
۱
۲
Debreceni
Finished
۱۴:۳۰
Spain Amateur
Tercera Division, Group 18
CD Toledo Sad
-
-
CD Torrijos
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
CD Quintanar Del Rey
-
-
CD Villacanas
inprogress
۲۲:۰۰
CD Azuqueca
-
-
UB Conquense
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
U20 Campeonato Brasileiro
Atletico Mineiro MG
-
-
EC Vitoria BA
inprogress
۲۲:۳۰
SC Corinthians SP
-
-
CA Paranaense PR
inprogress
۲۲:۳۰
Botafogo FR RJ
-
-
Chapecoense SC
inprogress
۲۲:۳۰
Santos FC SP
-
-
Gremio RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Coritiba FC PR
-
-
CR Vasco DA Gama RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Venezuela
Copa Venezuela, Playoffs
Metropolitanos FC
۳
۱
Petroleros de Anzoategui
Finished
۰۰:۳۰
Thailand
FA Cup
Bangkok United
۰
۰
Port FC
Finished
۱۶:۳۰
Ratchaburi Mitr Phol FC
۲
۱
Buriram United FC
Finished
۱۶:۳۰
Uruguay
Primera Division Reserve League
Penarol Montevideo
-
-
Defensor Sporting
Finished
۱۸:۰۰
Slovenia
Slovenia Cup
NK Brda
۰
۳
NK Domzale
Finished
۱۸:۰۰
FC Koper
۳
۲
NK Maribor
Finished
۱۹:۰۰
NK Aluminij Kidricevo
۱
۰
NK Tabor Sezana
Finished
۱۹:۳۰
NK Triglav Kranj
۱
۳
NS Mura
Finished
۱۸:۰۰
Norway
Toppserien, Women
Trondheims-Orn
۰
۳
LSK Kvinner
Finished
۲۰:۰۰
Stabaek
-
-
Kolbotn
inprogress
۲۱:۳۰
Lyn
۲
۳
Avaldsnes
Finished
۱۹:۴۵
Montenegro
1. CFL
OFK Petrovac
-
-
FK Iskra Danilovgrad
Finished
۱۸:۰۰
FK Buducnost
۱
۴
FK Sutjeska
Finished
۲۰:۳۰
Iraq
Iraqi League
Al Shorta
-
-
Al Hedood
Finished
۱۹:۳۰
Russia
Zone Ural/Western Siberia
Tyumen-D
۳
۰
FC Zvezda Perm
Finished
۱۴:۳۰
South Africa
MTN 8
Mamelodi Sundowns
-
-
Supersport United
inprogress
۲۲:۰۰
Argentina
Primera Nacional, Group B
Chacarita Juniors
۲
۲
San Martin De Tucuman
Finished
۰۴:۴۰
Ukraine
Druga Liga
Real Pharma Odessa
-
-
Fc Avangard-2 Kramatorsk
Finished
۱۸:۰۰
Dinaz Vyshgorod
-
-
Fc Nyva-v Vinnytsia
Finished
۱۷:۳۰
Polissya Zhytomyr
-
-
Veres Rivne
Finished
۱۸:۳۰
Hirnik Kryvyi Rih
-
-
Tavriya Simferopol
Finished
۱۸:۳۰
FC Nyva Ternopil
-
-
Fc Uzhgorod
Finished
۱۹:۳۰
VPK Agro Magdalinovka
-
-
Fc Chernomorets-2 Odessa
inprogress
۱۷:۳۰
Bukovina Chernovtsy
-
-
Chaika Petropavlovskaya Borshagovka
Finished
۱۷:۳۰
Krystal Kherson
-
-
FC Nikopol
Finished
۱۸:۰۰
MFC Mykolaiv-2
-
-
Alliance Lypova Dolyna
Finished
۱۸:۳۰
FC Kalush
-
-
FC Podillya Khmelnytskyi
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Poland
I Liga
Stal Mielec
-
-
GKS Tychy
inprogress
۲۱:۳۰
Warta Poznan
-
-
Odra Opole
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Olimpia Grudziadz
-
-
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
inprogress
۲۱:۳۰
Podbeskidzie Bielsko Biala
-
-
Miedz Legnica
inprogress
۲۲:۰۰
India
Calcutta Premier Division
Bss Sporting Club
۲
۰
George Telegraph FC
Finished
۱۳:۳۰
Argentina
Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
CA Talleres de Remedios
۳
۰
Csyd Tristan Suarez
Finished
۱۶:۳۰
CA San Miguel II
-
-
Colegiales Res.
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Acassuso Res.
-
-
CSD Flandria Reserve
Finished
۱۷:۳۰
Defensores Unidos Reserve
-
-
CD Armenio
Finished
۱۸:۳۰
CA Fenix
-
-
Almirante Brown
inprogress
۲۱:۳۰
Bulgaria
AFL Cup
PFC Belasitsa Petrich
۰
۰
FC Pirin Razlog
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
2. HNL
Kustosija
-
-
HNK Orijent 1919
Finished
۱۹:۰۰
NK Bsk Bijelo Brdo
-
-
NK Sesvete
Finished
۱۹:۰۰
HNK Sibenik
-
-
NK Hrvatski Dragovoljac
Finished
۲۰:۳۰
NK Medimurje Cakovec
-
-
HNK Cibalia Vinkovci
Finished
۲۰:۳۰
Spain Amateur
Tercera Division, Group 4
SCD Durango
-
-
JD Somorrostro
inprogress
۲۲:۰۰
Estonia
Esiliiga B
Parnu Jalgpalliklubi
-
-
Voru FC Helios
Finished
۲۰:۳۰
Russia
Zone Moskovskaya Oblast, Group A
FSK Dolgoprudny-2
-
-
Keramik Balashiha
Finished
۱۹:۰۰
Russia
Privolzhye Cup
Khimik Avgust Vurnari
۵
۱
Dorozhnik Kamenka
Finished
۱۶:۳۰
Zenit Penza
-
-
Sokol-M Saratov
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Cup, Women
SFB Oure FA
-
-
Broendby IF
Finished
۱۹:۴۵
Austria Amateur
Regionalliga Tirol
Schwaz
-
-
SVG Reichenau
inprogress
۲۱:۳۰
International Youth
U19 CONMEBOL Liga Sudamericana, Women
Ecuador
۰
۱
Paraguay
Finished
۰۵:۳۰
Peru
-
-
Colombia
Finished
۰۳:۳۰
Sweden
Svenska Cup, Women, Qualification
IF Brommapojkarna
-
-
Djurgardens IF Dff
inprogress
۲۱:۳۰
Goteborgs Dff
-
-
Kristianstads Dff
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Copa Paulista, Group 5
EC Sao Bernardo SP
-
-
Ferroviaria SP
inprogress
۲۲:۳۰
SC Atibaia SP
-
-
EC Taubate SP
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Carioca, Serie B1
Sao Goncalo EC RJ
-
-
Serra Macaense FC RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Olaria RJ
-
-
EC Tigres Do Brasil RJ
inprogress
۲۲:۳۰
America RJ
-
-
Bonsucesso FC RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Audax Rio EC RJ
-
-
AD Itaborai RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Goncalense FC RJ
-
-
Campos AA RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Nova Cidade RJ
-
-
Serrano FC RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Scotland
Challenge Cup
Ballymena United FC
-
-
Glasgow Rangers U21
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
SV Heimstetten
-
-
VfB Eichstatt
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
U20 Paulista 1st Division, Third Phase
SAO Paulo FC SP
-
-
SE Palmeiras SP
inprogress
۲۲:۳۰
Poland
Ekstraklasa
Wisla Plock
۱
۰
Legia Warszawa
Finished
۲۰:۳۰
Latvia
Virsliga
Riga FC
۰
۰
FK Ventspils
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie D, Girone H
Usd Audace Cerignola
-
-
S.S.D. Casarano Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Hungary
NB II
Aqvital FC Csakvar
-
-
Szolnoki MAV FC
inprogress
۲۱:۳۰
ETO FC Gyor
-
-
Nyiregyhaza Spartacus FC
inprogress
۲۱:۳۰
Vasas FC
-
-
MTK Budapest FC
Finished
۲۰:۳۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 2
Atlantis Fc/Akatemia
-
-
Club Latino Espanol
inprogress
۲۱:۴۵
Denmark Amateur
U21
BK Skjold
-
-
Ballerup Skovlunde Fodbold
Finished
۲۰:۳۰
Italy
Serie C, Girone A
SS Arezzo
-
-
Juventus U23
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Greece
Greece Cup, Qualification
Veroia FC
-
-
Diagoras Rhodes
Finished
۱۷:۳۰
Slovenia
1. Slovenska Mladinska Liga
NK Domzale
-
-
NK Bravo Publikum
Finished
۱۹:۳۰
Russia
Zone Moscow
FK Rosich
-
-
Zelenograd
Finished
۱۷:۳۰
Trudovye Rezervy
-
-
Vulkan
Finished
۱۷:۳۰
Fc Express
-
-
FC Strogino-M
inprogress
۲۰:۳۰
Uruguay
Primera Division, Clausura
CA Juventud De Las Piedras
-
-
CA Progreso
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Racing Club Montevideo
-
-
CA River Plate
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Malahide United
-
-
Liffeys Pearse FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Newbridge Town FC
-
-
Wayside Celtic FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Ukraine
Vyscha League Dnipropetrovsk Region
Fc Legionary Dnipro
-
-
Fc Pavlograd
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Copa Paulista, Group 8
Desportivo Brasil SP
-
-
Rio Claro FC SP
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Copa Paulista, Group 7
EC Santo Andre
-
-
Comercial FC SP
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Copa Santa Catarina
Figueirense FC SC
-
-
Brusque SC
inprogress
۲۲:۳۰
Faroe Islands
لیگ برتر
NSI Runavik
-
-
KI Klaksvik
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Copa Paulista, Group 6
Nacional AC SP
-
-
EC XV De Novembro SP
inprogress
۲۲:۳۰
Spain Amateur
Tercera Division, Group 17
CD Valdefierro
-
-
SD Borja
inprogress
۲۲:۳۰
Utebo
-
-
CD Belchite 97
inprogress
۲۲:۳۰
Argentina
Camp. De Reserva De Primera Division B National
Temperley Reserve
-
-
CA Estudiantes
inprogress
۲۲:۳۰
CA Quilmes
-
-
Defensores de Belgrano
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
U19 Copa Gaucho
Esporte Clube Novo Horizonte RS
-
-
Santa Cruz FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Russia
Saint Petersburg Higher League
Neva Legirus
-
-
FK Maksima
inprogress
۲۲:۱۵
Russia
Zone Privolzhye
Krylia Sovetov-m Cpf Samara
-
-
Lada-Universitet
Finished
۱۷:۳۰
Guatemala
Liga Nacional, Apertura
Deportivo Siquinala
-
-
CSD Xelaju MC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
-
-
CSD Municipal
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Croatia
3. HNL, South
NK Kamen
-
-
NK Junak Sinj
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Ukraine
Vyscha Liga, Women
Zhilstroy-1 Kharkiv
-
-
Yatran-Umanfermash Uman
Finished
۱۸:۳۰
Russia
Zone Golden Ring
FC Cherepovets
-
-
Tekstilschik-m Ivanovo
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Torpedo-M Sdysshor Vladimir
-
-
Sdyusshor Vologda
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Ukraine
Amateur Cup
Odek Orziv
-
-
Zvyagel Novograd Volynskiy
inprogress
۱۸:۳۰
Fk Mal
-
-
FC Olimpia Savyntsi
inprogress
۱۸:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
AO Neoi Drapetsonas
-
-
AO Agiou Dimitriou
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Thiella Moshatou
-
-
Asteras Keratsiniou
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Ukraine
Vyscha League Ternopil Region
FC Agron Velykiy Gay
-
-
Nyva Terebovlia
inprogress
۱۸:۳۰
Ukraine
Persha League Ivano Frankivsk Region
Fc Karpaty Galych
-
-
Vyhor Yamnytsia
inprogress
۱۸:۳۰
Greece
Cup EPSI (Creta zone)
Episkopi FC
-
-
Asteras Peramatos
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
AOR
-
-
Arkadi Aggelianon
inprogress
۱۸:۳۰
Tanzania
لیگ برتر
Mbeya City FC
-
-
Young Africans SC
Finished
۱۷:۳۰
Polisi Tanzania Fc
-
-
Azam FC
Finished
۱۷:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
SC Freiburg II
۴
۰
FSV Frankfurt 1899
Finished
۱۷:۳۰
North Macedonia
Women League
FK Shkendija
۵
۲
ZFK Recica Kumanovo
Finished
۱۳:۳۰
Northern Ireland
Premier League, Women
Linfield Ladies
-
-
Comber Rec
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰